Za sve informacije vezane za prijave i polaganje ispita državne mature pratite mrežne stranice www.ncvvo.hr i www.postani-student.hr.

Za dodatne informacije kontaktirajte e-adrese Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili broj telefona 01/4501-899.

Na web stranici Nacionalnog centra za vanjsko vrednovanje obrazovanja objavljena je rubrika Česta pitanja i upute.

Prijave u sustav različite su za pojedine kategorije pristupnika te je važno pratiti naslovnice mrežnih stranica www.ncvvo.hr i www.postani-student.hr na kojima će biti objavljene sve potrebne informacije, kao i važni datumi i rokovi. Nužno je pozorno pročitati i prihvatiti Opće uvjete prijava ispita državne mature i studijskih programa pri prvoj prijavi.

Kalendar i vremenik provedbe ispita državne mature u šk. god. 2022./2023. - LJETNI ROK

Kalendar i vremenik provedbe ispita državne mature u šk. god. 2022./2023. - JESENSKI ROK

Upute za učenike u redovnom sustavu obrazovanja

Upute za kandidate koji su srednje obrazovanje završili od 2010. do 2021. godine