Raspored turnusa nastave za studente sveučilišnog prijediplomskog studijskog programa Sestrinstvo, u izvanrednom statusu, za ak. god. 2023./2024.:

Termini ispitnih rokova vidljivi su u Studomatu!

Vodič za studente, akademska godina 2023./2024.

Za svaki studijski program SOZS-a možete pogledati nastavni plan i program odnosno kataloge predmeta, kompetencija i ishoda učenja, na sljedećim poveznicama:
- sveučilišni prijediplomski studiji
- sveučilišni diplomski studij.

Upoznajte se sa sadržajem i preduvjetima za upis pojedinih kolegija u drugu i treću godinu studija, što će vam pomoći da steknete jasnu predodžbu o svom studiju.

Konzultacije
Kontinuirano za vrijeme trajanja turnusa, upit na mail adresu nastavnika ili osobno. Van turnusa upit na mail adresu.

1.godina
Informatika i statistika u zdravstvu
doc. dr. sc. Antonela Matana
2. godina
Proces zdravstvene njege
Ante Buljubašić, mag. med. techn. v. pred.
Osnove radiologije i zaštite od zračenja
izv. prof. dr. sc. Krešimir Dolić
Tatjana Matijaš, mag. rad. techn., v. pred.
Engleski jezik II (S)
Sonja Koren, prof., v. pred.
Kliničke vještine I
Ginekologija i porodništvo
doc. dr. sc. Sandra Benzon
Psihologija cjeloživotnog razvoja