Poštovani studenti,

Stručno vijeće SOZS-a donijelo je na svojoj 11. redovitoj sjednici Odluku o organizaciji dodatnog ispitnog roka u akademskoj godini 2021./22. i obvezi reguliranja upisa i plaćanja školarina za akademsku godinu 2022./23.

Studentima preddiplomskih i diplomskih (redovnih i izvanrednih) studija SOZS-a odobrava se dodatni ispitni rok iz jednog nepoloženog kolegija iz ak. god. 2021./22.

Dodatni ispitni rok održat će se dana 3. listopada 2022. godine.

Studenti su obvezni prijaviti se na dodatni ispitni rok osobno u Studentskoj referadi, uz predočenje studentske iskaznice, najkasnije do četvrtka 29. rujna 2022. godine do 12;00 sati.

Svi studenti obvezni su najkasnije do 4. listopada 2022. regulirati upis u višu godinu studija, sukladno potpisanim ugovorima o uvjetima plaćanja i visini školarine.