Pristupnici koji su ostvarili pravo upisa na izvanredni preddiplomski studij Sestrinstva obvezni su pristupiti upisu putem on-line obrasca "On-line upisni list za upis u prvu godinu preddiplomskog studija" u srijedu 13. srpnja 2022. i četvrtak 14. srpnja 2022. godine.
Poveznica na obrazac http://ozs.unist.hr/online-upisi/prijave/on-line-upisni-list-za-upis-u-prvu-godinu-preddiplomskog-studija

Jednu (1) fotografiju potrebno je također dostaviti poštom na adresu Sveučilišni odjel zdravstvenih studija Sveučilišta u Splitu, Ruđera Boškovića 35, 21000 Split, s naznakom „za upis na izvanredni preddiplomski studij Sestrinstva“.

Rok za dostavu fotografije poštom je do 15.  srpnja 2022. godine.

Koraci za upis dostupni su u dokumentu.

POTREBNI DOKUMENTI:

1. Upisni list
  2. Matični list
  3. U boji skeniran Obrazac za studentsku iskaznicu
  4. Dokaz o zdravstvenim i psihofizičkim sposobnostima  (potvrda doktora opće ili obiteljske medicine)
  5. Ugovor o uvjetima plaćanja i visini školarine tijekom studija – 2 primjerka
  6. Uplatnica s plaćenom upisninom
  7. Uplatnica s plaćenom školarinom
  8. 1 fotografija - dostavlja se putem pošte.

Svi potrebni obrasci dostupni su na poveznici Upute za upis.