Politehnički institut Bragança (IPB) u Portugalu nudi kombinirane intenzivne programe (Blended Intensive Programme – BIP) u okviru programa ERASMUS+ za sve zainteresirane studente i osoblje u zimskom semestru 2021./2022. akademske godine.

Politehnički institut Bragança (IPB) dio je portugalskog Sveučilišta primijenjenih znanosti, a okuplja 8 000 studenata te 500 profesora i istraživača. Provodi program internacionalizacije koji ostvaruje široko priznat uspjeh, koji uključuje godišnju mobilnost od preko 900 dolaznih i odlaznih studenata i 300 članova nastavnog osoblja. Danas je IPB multikulturalna institucija gdje strani studenti, koji dolaze sa svih strana svijeta, čine čak 30 % svih studenata. IPB je prepoznat i po svojim postignućima u primijenjenom istraživanju i promicanju regije.

Sve informacije dostupne su na sljedećoj poveznici: www.ipb.pt/bip

Rok prijave za studente: 15. veljače 2022.

Vijest je objavljena i na web stranici Sveučilišta u Splitu.