Anketa o stavovima i znanjima o plagiranju

Dragi studenti na razini Sveučilišta u Splitu se provodi anketa putem online obrasca, pa Vas molimo da izdvojite nekoliko minuta i ispunite istu. Anketi možete pristpit na linku https://goo.gl/forms/csiKbWoPgoGQtETJ2.

Obavijest redovitim studentima 1. godine za obavezne sistematske preglede - Radiološka tehnologija i Primaljstvo

Na sljedećem linku možete pogledati popis obaveznog sistematskog pregleda za studente 1.godine studija Radiološke tehnologije i Primaljstva.

Obavijest o nastupnom predavanju dr. sc. Svjetlana Karabuva, dr. med.

Dr. sc. Svjetlana Karabuva, dr. med., održat će nastupno predavanje za izbor u naslovno nastavno zvanje predavača za znanstveno područje biomedicine i zdravstva, polje kliničke medicinske znanosti, grana Infektologija

dana 24. studenog 2017. u 13 sati

u zgradi Tri fakulteta, u učionici Odjela E405 , na IV. katu.

Tema nastupnog predavanja je:

,,Infekcije središnjeg živčanog sustava"

Predavanje će se održati u prisutnosti studenata i nastavnika Sveučilišnog odjela zdravstvenih studija te Stručnog povjerenstva u sastavu: prof. dr. se. Boris Lukšića, prof.dr.se.BorisDželalije i prof.dr.se.DeniKarelovića.

Natječaj Sveučilišnog odjela zdravstvenih studija

Na linku se nalazi aktualni natječaj Sveučilišnog odjela zdravstvenih studija.