Studenti koji su diplomirali ili će diplomirati do 31. ožujka 2015. će biti promovirani na prvoj promociji Sveučilišnog odjela zdravstvenih studija koja će se održati 10. travnja i 11. travnja 2015.

VAŽNO:
Svi studenti koji su diplomirali ili će diplomirati do navedenog datuma, obvezni su dostaviti svoju aktivnu e-mail adresu na e-mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. najkasnije do 28. veljače 2015., te je redovito provjeravati.

Studenti koji su promijenili adresu stanovanja, a o tome nisu obavijestili Odjel, obvezni su poslati novu adresu na e-mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. do 28. veljače 2015. Ovi podaci su nam potrebni kako bismo tim studentima poslali poziv i upute za promociju.