Temeljem Odluke Stručnog vijeća Sveučilišnog odjela zdravstvenih studija Sveučilišta u Splitu od dana 15. lipnja 2012., pokrenut je postupak za izbor šefa Katedre za radiološku tehnologiju za razdoblje od 1. listopada 2012. do 30. rujna 2014.

Sukladno odredbama Pravilnika o organizaciji i radu Sveučilišnog odjela zdravstvenih studija, za šefa katedre ili njegova zamjenika može biti izabran nastavnik Odjela u znanstveno-nastavnom ili nastavnom zvanju, koji izvodi nastavu iz predmeta koji su u sastavu katedre.

Šefa katedre i njegova zamjenika, na prijedlog članova katedre i nakon pribavljenog mišljenja Stručnog vijeća Odjela, imenuje pročelnik Odjela.

Prijave koje uključuju program rada Katedre, primaju se u roku od 8 dana od objave Poziva, u Tajništvo OZS-a, tajnici pročelnika, gđi Marini Šore, dipl. iur.

Pročelnik:

Prof. dr. sc. Stipan Janković