Poštovani studenti,

nastava za studente 1. godine izvanrednog preddiplomskog sveučilišnog studija Sestrinstvo započet će prema planu, u ponedjeljak 28. rujna 2020. godine u 8:00 sati, u Velikoj predavaonici u prizemlju zgrade Franjevačkog klerikata u Splitu, Put Iza nove bolnice 10c (ulaz sa sjeverne strane).

U 9:00 sati studentima će se obratiti V.d. pročelnika Odjela prof. dr. sc. Stipan Janković, dr. med. zajedno s predstavnicima Uprave Odjela i KBC Split.

Nastava za sve studente 1. godine redovnih preddiplomskih sveučilišnih studija započet će u utorak 29. rujna 2020. godine u 8:00 sati, u Velikom Amfiteatru  A0-2 u prizemlju Zgrade tri fakulteta u Splitu, Ruđera Boškovića 35.

U 9:35 studentima će se obratiti V.d. pročelnika Odjela prof. dr. sc. Stipan Janković, dr. med. zajedno s predstavnicima Uprave Odjela.

Nastava će se održavati uz poštivanje protuepidemijskih mjera, pa molim studente da dođu najkasnije 15 minuta prije početka nastave radi mjerenja i evidencije temperature.

Zbog poštivanja epidemioloških mjera, molimo studente da ne kasne na početak nastave jer u protivnom neće moći nazočiti nastavi.

Studetni viših godina studija mogu pristupiti Eduplanu za uvid u rasporede predmeta.