Izborno povjerenstvo za provedbu studentskih izbora na svom sastanku održanom dana 21. listopada 2020. godine, donijelo je odluku o utvrđivanju pravovaljanosti kandidacijske liste, te određivanju vremena glasovanja.

Utvrđuje se da su za izbore za Studentski zbor Sveučilišnog odjela zdravstvenih studija pristigla jedna  kandidacijska lista. Predlagatelj kandidacijske liste je student Borna Šunjić. Na kandidacijskoj listi se nalazi osam kandidata i osam zamjenika koji su predstavnici svih studija koji se izvode na Sveučilišnom odjelu zdravstvenih studija.

Glasovanje za predloženu kandidacijsku listu obavit će se dana 29. listopada 2020. godine u vremenu od 08:00 do 20:00 sati u prostorijama Sveučilišnog odjela zdravstvenih studija Sveučilišta u Splitu, Ruđera Boškovića 35 (ZTF C5.43, vijećnica SOZS, V kat).